<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1101012166758026&ev=PageView&noscript=1" />

Archiwum wpisów – Styczeń 2020

MUFFINKI WYTRAWNE

Nie macie pomysłu co przygotować na kolacje? Kanapki już się znudziły? Sałatki też ? No to już Wam podsyłam pomysł ;) Muffinki na wytrawnie powinny nieco odmienić tradycyjną kolację :) 

Dzień Babci i Dziadka

W związku z tym, że już za niedługo obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka przygotowałam specjalną oferte, a dokładniej mówiąc mogę pomóc Wam przy wyborze prezentu na tą szczególną okazję! ;)

Dlaczego mamy nadwagę?

Czym są nadwaga i otyłość?

Terminy te są mylące. Ktoś może ważyć dużo ze względu na mocną budowę ciała złożonego w przeważającej mierze z kości i mięśni i wcale nie mieć nadwagi. Tak się dzieje w przypadku niektórych sportowców. Na przykład Malik Hamadache, który jest filarem klubu rugby Albi, waży 146 kg, a nie ma nadwagi! Ciało składa się w ...

Dodatki do żywności których powinniśmy unikać

 W dzisiejszych czasach w sklepach mamy ogromny wybór produktów spożywczych. Ważne jest abyśmy mieli pojęcie co jest zdrowe a czego stanowczo trzeba unikać. 

Pralinki czekoladowa śliwka

Pamiętacie istny hit wśród słodyczy ?? "ŚLIWKA W CZEKOLADZIE" to było coś ;) (Piszę było, bo obecnie nie kupuję, więc nawet nie wiem, czy nadal ją produkują ;D)

Przedstawiam Wam przepis na taką słodycz w wersji FIT !:) Koniecznie musicie wypróbować !! ;)

Życzenia noworoczne

Kochani ‼️
W Nowym Roku chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze; wiary w siebie, zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń :) Choć dla niektórych rok 2019 był idealny, to niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy od poprzedniego!

Kofeina - powszechny składnik diety i jej wpływ na zdrowie

Kofeina jest składnikiem żywności regularnie spożywanym przez większość populacji. Głównym źródłem kofeiny w diecie jest kawa, herbata i napoje typu cola. W niedawnym okresie nastąpił znaczny rozwój rynku produktów z kofeiną, zwłaszcza  z grupy napojów energetyzujących i suplementów diety.

Back

POKAŻ