<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1101012166758026&ev=PageView&noscript=1" />

Archiwum wpisów – Luty 2020

Bezpłatne konsultacje dietetyczne z okazji "Dnia Kobiet"

Uwaga‼️

Z okazji "Dnia Kobiet" dnia 5 marca 2020r. tj. czwartek w godzinach 17-20 specjalnie dla klientek Studio MiYoko będę przeprowadzała BEZPŁATNE konsultacje dietetyczne.

 

PASTA Z AWOKADO I JAJKA

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam pasty na kanapki. Sprawiają, że na talerzu na pewno nie zawieje nam nudą ;) Mogą być warzywno-serowe, serowo-rybne, jajeczne, warzywno-jajeczne itd., no jednym słowem PRZERÓŻNE ! :D Dla zaintersowanych przepis znajduję się pod zdjęciem :)

 

Faworki w wersji FIT

W Tłusty Czwartek nie trzeba odmawiać sobie ulubionych, tradycyjnych faworków, bo można sobie je przygotować w wersji odchudzonej :) Skoro pączki mogą być fit, to i faworki też być muszą. 

Pieczone pączki twarogowe z marmoladą różaną

Skoro wielkimi krokami zbliża się Tłusty Czwartek to na stronie przepis na FIT PĄCZKI znaleźć się musi ;) Dla zainteresowanych przepis znajduje się pod zdjęciem. 

Szkolenie 31.01.2020

W miniony piątek w Przygodzicach, w hotelu Górecznik, nieopodal Ostrowa Wielkopolskiego odbyło się szkolenie. Skierowane ono było do dietetyków pracujących w sieci Dobry Dietetyk℠ i Fit Dietetyk℠. 

PUSZYSTE PLACUSZKI

Lubicie słodkie śniadania? Puszyste placuszki nadadzą się idealnie jako propozycja śniadania na słodko w leniwy poranek :)

Back

POKAŻ