<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1101012166758026&ev=PageView&noscript=1" />

Archiwum wpisów – Marzec 2020

Fit brownie z bananami

Ostatnio próbowałam znaleźć w sklepie drożdże i wiecie co ? Graniczyło to z cudem :D Dlatego postanowiłam upiec coś bez ich dodatku :) Fit brownie z bananami jest idealne, smakuje wyśmienicie i rozpływa się w ustach :) Koniecznie spróbujcie sami w domu ! ;)

Pieczone nuggetsy z kurczaka

Brak pomysłu na obiad ? Można ze zwykłego fileta z kurczaka zrobić coś niezwykłego, a przede wszystkim pysznego :) Uwierzcie mi, że po tym daniu raczej nic nie zostanie na talerzach, a nawet śmiem twierdzić, że domownicy będą prosić o dokładkę ;)

Domowy chleb owsiany

Coraz częściej podczas wizyt w gabinecie z moimi pacjentami dowiaduję się, że pieką oni swój własny chleb. Jest to bardzo miłe zaskoczenie, ponieważ tylko robiąc coś sami możemy być na 100% pewni składu wykonanego przez nas produktu. Dla tych co chcieliby sami taki chleb wykonać podsyłam przepis ;)

Zadbaj o swoje zdrowie będąc w domu

Korzystając teraz z wolnego czasu spędzanego w domu z rodziną (bez pośpiechu, chaosu i stresu, który zazwyczaj towarzyszył nam podczas przygotowania do pracy, szkoły itd.) można nieco bardziej skupić się na swoim zdrowiu 

Sałatka makaronowa z awokado

Tym razem coś dla całej rodzinki ;) Przepis na pyszną sałatkę makaronową z awokado. 
W przygotowanie jej można zaangażować całą rodzinę i miło spędzić wolny czas w kuchni :)

 

KOMOSA NA ŚNIADANIE

Lubicie komose ? Inaczej nazywana też quinoa. Ze względu na dużą zawartość białka polecana jest szczególnie w diecie wegetarian i wegan. Jest to zboże bezglutenowe, dlatego stosuje się ją w diecie osób chorujących na celiakię lub nietolerancję glutenu. Może być spożywana zarówno w wersji wytrawnej, jak i w słodkiej ;)  Pod zdjęciem znajduje się przepis.

Back

POKAŻ