<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=1101012166758026&ev=PageView&noscript=1" />

Archiwum wpisów – Maj 2020

Wiosenne tortille z kurczakiem

W ostatnim czasie wielu z moich Pacjentów prosiło, aby w kolejnych jadłospisach pojawiła się tortilla ;) Oczywiście jeśli Pacjent o coś poprosi to zawsze staram się jego życzenia spełniać, więc i tym razem też tak było :)
Poniżej zamieszczam przepis na zdrowszą wersję tortilli, którą można zjeść nawet będąc na diecie oraz u osób, które na codzień lubią zdrowo się odżywiać.

BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Kochani ☺️

Dnia 01.06.20 (poniedziałek) w godzinach 11.00-15.00 mam dla Was niespodziankę z okazji DNIA DZIECKA ! Dla naszych rodziców zawsze będziemy dziećmi, więc czemu i my dorośli nie możemy wtedy świętować ? ;)

Niespodzianka w postaci BEZPŁATNYCH KONSULTACJI DIETETYCZNYCH odbędzie się w moim gabinecie w  Olkuszu -> Przychodnia Eskulap/Salud ul.Kr.K.Wielkiego 110.

Dzień Matki

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami! Dlatego zrób najlepszy prezent dla bliskiej Ci osoby w tym wyjątkowym dniu ❣️ 

BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE

!! Uwaga !!

Dnia 19.05.20 (wtorek) w godzinach 15.00-17.00 i dnia 21.05.20(czwartek) w godzinach 10.30-13.00organizuję BEZPŁATNE KONSULTACJE DIETETYCZNE w moim gabinecie w Krakowie -> Krakowskie Centrum Dietetyki.

CHOROBA REFLUKSOWA

Refluks jest chorobą wynikającą  z nieprawidłowego opróżniania żołądka- mięśnie odźwiernika u wylotu żołądka pozostają zaciśnięte. Pomio wydzielania się soku żołądkowego, żołądek nie jest w stanie uwolnić pokarmu. Napina się, napotykając przeszkodę w postaci zamkniętego odźwiernika i stąd też reakcja w postaci refluksu. Cofanie się treści żołądkowej staje się jeszcze prostsze, bo zastawka znajdująca się pomiędzy końcem przełyku a wejściem do ...

Czas pożegnać kwarantannę

Zapewne większość z Was w ostatnim czasie sporo sobie dogadzała ;) Wędrówki do lodówki (chociażby z nudów) były dość popularne...Brak ruchu i nadwyżka kaloryczna sprzyjają odkładaniu się tkanki tłuszczowej i gromadzeniu "dodatkowych kilogramów".

Back

POKAŻ